Oratorium zaprasza dzieci na ferie zimowe

Oratorium przy Bazylice zaprasza dzieci w wieku szkolnym na ferie zimowe. Można do nas dołączyć nawet w trakcie trwania ferii. Wszystkie dzieci i młodzież, również tych nieuczestniczących w półkoloniach zapraszamy na skorzystanie z naszych atrakcji, a będzie ich wiele...

Wśród nich: film, wycieczka do muzeum, basen, pokaz zespołu Hope4Street oraz warsztaty breakdance- dziś i jutro godz. 15.00, a występ 4.02. godz. 19.00, zorbing na hali sportowej piątek godz. 11.00 (zabawa polegająca na tym, że każdy jej uczestnik znajduje się w plastikowej, nadmuchiwanej, wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia podwójnej kuli "zorba"), kurs pierwszej pomocy, dwudniowe warsztaty teatralne zakończone pokazem dla rodzin i przyjaciół, zabawa karnawałowa i inne niespodzianki.

Zawsze możesz do nas dołączyć. Prosimy o zgłaszanie się do Oratorium i zapisywanie na listy uczestników wybranych atrakcji. Uwaga! Na niektóre z nich jest ograniczona ilość miejsc. Szczegółowe informacje, w tym terminarz, w Oratorium.
2016-02-02 14:56 2261

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy