Czysta Ojczysta nowe miejsce na terenie Konesera

Czysta Ojczysta czyli wódka bar i klubokawiarnia powstał na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser" przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 na Szmulowiźnie.

Lokal, którego otwarcie nastąpiło na przełomie lipca i sierpnia 2011 roku powstał z inicjatywy trzech założycieli: Marcina, Roberta i Michała.

Pomysł zrodził się w ich głowach jako odpowiedź na brakującą ofertę na rynku warszawskim typowych wódka barów. Czyli miej piwa - mniej drinków za to z szerokim jak największym wyborem wódek.

Na wejściem do lokalu zawieszono duży neon w kształcie kieliszka. W środku dominuje dominuje natomiast biel, drewno i szarości. Jest prosto i oczywiście czysto skoro punkt zajmuje być może dawną stołówkę zakładów "Koneser".
 
Z alkoholi dużym zainteresowaniem cieszy się Soplica Orzech Laskowy, Wódka Staropolska oraz nowość Soplica Pigwowa.

Dla głodnych lokal poleca śledzika, nóżki, pasztet, tosty oraz obowiązkowo praskie pyzy podawane w słoiczkach zawinięte w gazetę "a la" z bazaru Różyckiego.

Właściciele otwarci są również na inicjatywy z zewnątrz. W lokalu do tej pory odbyły się m.in. Dzień Japonistyki oraz wystawa zdjęć z wyprawy do Ameryki Południowej.

Jak przystało na klubokawiarnię Czysta Ojczysta zapewnia zabawę w rytm muzyki zapraszanych DJ'ów.

Na dzień dzisiejszy lokal oferuje około 70-100 miejsc dla gości. Dostępna jest toaleta.

Lokal jest czynny:
poniedziałek od 10 - 20 (lub do ostatniego gościa)
wtorek - niedziela 15.30 - 22.00 (lub do ostatniego gościa)
2012-03-13 14:40 1994

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.