Kocia Miętka nowy lokal na Tarchomińskiej

Spełnienie marzeń Karoliny o założeniu własnego lokalu ucieleśniło się w małżeństwie Karoliny i Pawła, którzy otworzyli klimatyczny pub na warszawskiej Szmulowiźnie.

Nowy lokal o oryginalnej nazwie "Kocia Miętka" powstał przy ulicy Tarchomińskiej 1 na Szmulowiźnie dokładnie 14 marca 2012 roku w miejscu dawnego warsztatu/sklepu hydraulicznego.

Wesoła, wzbudzające ciekawość i pytania odwiedzających gości nazwa lokalu to "efekt" wspólnego oglądania filmu "Shrek 2". O dalsze losy pytajcie na miejscu ;)

Ładny i zadbany pub z ciekawym graffiti przez wejściem oferuje przede wszystkim duży wybór piwa i alkoholi. Serwowane są kolorowe drinki, które dla zainteresowanych sam właściciel może na bieżąco przyrządzić. Są oczywiście również dostępne kawy z różnymi syropami czy przeróżnymi lodami. Jeśli chodzi o jedzenie możemy spróbować wyśmienitych tostów, podgrzewanych udek oraz obecnej lada moment w menu tortilli. Okazjonalnie w czasie trwających ważnych dla Pragi wydarzeń w "Kociej Miętce" będą dostępne dodatkowe tradycyjnie praskie potrawy.

W klimatyzowanym pubie jest dostępny telewizor oraz darmowe łącze Wi-Fi. Płatność tylko gotówką.
2012-07-16 21:49 2182

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy