Budżet partycypacyjny - wybrane projekty dla Szmulowizny na rok 2017

Wczoraj uroczyście ogłoszono wyniki głosowania mieszkańców w trzeciej już edycji budżetu partycypacyjnego. Oto pełna lista wybranych projektów przeznaczonych do realizacji w roku 2017 na terenie Starej Pragi, Szmulowizny i Michałowa.

  • Zielona Ząbkowska
  • Ogród deszczowy przy Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ
  • Nasadzenia 5 sztuk drzew w ul. Okrzei
  • Wsparcie na starcie
  • Poprawki i uzupełnienie na drogach dla rowerów po budowie Metra (ul Targowa)
  • Bezpłatny fitness na Nowej Pradze
  • Zielona Targowa
  • Sport dla wszystkich
  • Rodzinny Piknik Sportowy „Od przedszkola na stadion”
  • Sportowe, rodzinne soboty na Pradze
Koszt wybranych projektów: 996 900,00 zł.

Wszystkie zostaną zrealizowane w 2017 roku.
2016-07-13 22:46 2326

Komentarze

~Thomasspame

Otwarcie polskiej firmy to nie lada wyzwanie. Drinku z najistotniejszych ruchów na podróży do sukcesu jest reklama firmy. W obecnych czasach, w dobie internetu, samym z najistotniejszych narzędzi reklamie jest strona internetowa. Aby zacząć, warto wykorzystać z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne przystąpienie do tematu. Ważnym krokiem jest też wypozycjonowanie strony w Google. Żeby to otrzymać, warto zaczerpnąć z usług specjalistów SEO, którzy pomogą w optymalizacji strony oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce. Kolejnym istotnym momentem jest promocja w Google, jaka potrafi wywołać potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie przybyć do klientów zainteresowanych daną branżą. np: firma reklama Nie chodzi zapominać też o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które powoduje na wyświetlanie wiedzy o spółce w zyskach wyszukiwania. Podsumowując, na wstępie trudnej podróży do sukcesu warto skorzystać z uwag specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować stronę w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe i udostępnić dane o nazwie w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja nazwy będzie silna, a potencjalni klienci z możliwością znajdą Twoją markę w Internecie.

~GlennNof

Założenie naszej marki to nie lada wyzwanie. Jednym spośród najistotniejszych ruchów na linii do wyniku jest reklama firmy. W współczesnych czasach, w dobie internetu, drinku z najważniejszych narzędzi promocji jest część internetowa. Aby zacząć, warto wziąć z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne rozwiązanie do punktu. Ważnym etapem jest też wypozycjonowanie strony w Google. Aby to dojść, warto sięgnąć z pomocy specjalistów SEO, którzy ułatwią w optymalizacji cechy oraz pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce. Kolejnym kluczowym wyjątkiem jest reklama w Google, która może przyciągnąć potencjalnych nabywców. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie przybyć do klientów zainteresowanych daną dziedziną. np: katalog firm Nie chodzi zapominać więcej o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które kupi na wyświetlanie danej o spółce w sukcesach wyszukiwania. Podsumowując, na starcie trudnej podróży do sukcesu warto zastosować spośród pomocy specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować ścianę w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe i udostępnić wiedze o marce w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja firmy będzie skuteczna, a potencjalni użytkownicy z łatwością znajdą Twoją markę w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.